Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Lustola a

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

118 km severně od Rovaniemi, v oblasti Orresokka, v turistickém letovisku Luosto. Jedna polovina srubového dvojdomku (tepelně tvrzený typ kulatiny), postaveného v roce 2006, obývací pokoj/kuchyň, ložnice se 2 lůžky, ložnice se 2 lůžky, podkroví na spaní s ložnicí se 4 lůžky, sauna, umývárna, otevřená veranda, WC také nahoře. K vybavení patří také 2 televizory. Přístřešek pro auto. V ceně pronájmu je zahrnuto používání lyžárny a grilovacího týpí (ke sdílení s dalšími 2 rekreačními domy). Apartmán vysokého standardu, v blízkosti služeb Luosto. Bezdrátové připojení k internetu přímo v apartmánu (WiFi, rychlost 21Mb). Vysoká židlička, dětská postýlka a nočník. Můžete si s sebou přivést maximálně 2 domácí zvířata, příplatek je € 25/zvíře (v případě potřeby prosím přidejte k Vaší rezervaci). Osvětlená lyžařská trasa vedle apartmánu (ve vzdálenosti 20 m!). Lázně, restaurace a další služby Luosto 2,5 km. Národní park Pyhätunturi 5 km. Lůžka povlečená ložním prádlem, za příplatek € 15,56.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Sodankylä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lustola a


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022