Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Aihkelo

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

115 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Luostotunturi, v okrese Uittoluosto, nedaleko centra (1,5 km). Štítový apartmán v řadovém domě z Kelo-kulatiny. Dům byl postaven v roce 1994, jsou zde celkem tři byty. Obytná kuchyň, manželská postel v ložnici, čtyři matrace v podkroví, strmé schody do podkroví, sauna a umývárna/WC. Chladný venkovní sklad, lze použít k údržbě lyží. Aihkelo je útulný apartmán z Kelo-kulatiny, v klidné oblasti. Služby turistického centra Luosto jsou snadno dostupné. Restaurace, obchody a služby s nabídkami jsou ve vzdálenosti 1,4 - 2 km. Lázně Amethyst 1,5 km, důl Amethyst 4 km (částečně v docházkové vzdálenosti). Pyhätunturi 20 km. Zásuvka pro předehřívání auta k dispozici, nabíjení elektromobilů je ale zakázáno. V apartmánu se vyskytoval pes, přesto nejsou domácí zvířata v tuto chvíli povolena.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Sodankylä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Aihkelo


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022