Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Sallanhelmi e2

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

75 km východně od Kemijärvi, v turistickém centru Sallatunturi, jezero Keselmäjärvi 100 m (veřejná pláž, silnice mezi chatkou a pláží). Apartmán z Kelo-kulatiny, v polovině dvojdomku, rok výstavby 1990, obytná kuchyň, ložnice s manželskou postelí, další ložnice s palandou, podkroví se 2 lůžky (podkroví 20 m², strmé schody), sauna, umývárna (2 sprchy a WC) ), samostatné WC a balkon. Navíc prostorné úložiště (bez topení) vhodné pro údržbu lyží. Sallanhelmi E 2 je apartmán z Kelo-kulatiny, v polovině dvojdomku, poblíž služeb turistického centra Sallatunturi. Nachází se na svahu, přístup z parkoviště po schodech. Na horním svahu je chýše a terasa. Přístup lze vyžádat u správce za příplatek, vzdálenost je cca 40 m. Z terasy je nádherný výhled. Veřejná pláž s grilem a ohništěm v chýši i venku, ve vzdálenosti 100 m. Lázeňský hotel 1,1 km. Nejbližší sjezdovka je Kilparinne 500 m. Sportovní hala Salla hala 600 m. Služby centra obce Salla 9 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Sallanhelmi e2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022