Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Sallanhelmi c2

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. 75 km východně od Kemijärvi, v turistickém centru Sallatunturi, jezero Keselmäjärvi 100 m (veřejná pláž, silnice mezi chatkou a pláží). Srubový apartmán z Kelo-kulatiny, v dvojdomku, rok výstavby 1990, obývací pokoj/kuchyň, ložnice s manželskou postelí, další ložnice s palandou, podkroví se 2 lůžky (podkroví 20 m², strmé schody), sauna, umývárna (2 sprchy a WC), samostatné WC a balkon. Psí plot se psí boudou na dvoře. Sallanhelmi C2 je srubový apartmán z kelo-kulatiny, v dvojdomku, poblíž služeb turistického centra Sallatunturi. Nachází se na svahu, přístup z parkoviště u schodiště. Pěkný výhled z terasy. Veřejná pláž s grilem a ohništěm v chýši i venku, v okruhu 100 m. Lázeňský hotel 1,1 km. Nejbližší sjezdovka je Kilparinne, 500 m. Sportovní hala Salla, 600 m. Služby centra obce Salla, 9 km. Sousední apartmán 15215.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Sallanhelmi c2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022