Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Örtsylä b

až 10 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

75 km východně od Kemijärvi, v turistickém centru Sallatunturi. Jedna polovina (apartmán) jednotky v dvojdomku z borové kulatiny, postaveno v roce 1991, obytná kuchyň s rozkládací pohovkou/postel, ložnice s manželskou postelí, v patře ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a 2 postelemi (šířka obou lůžek 120 cm), sauna, umývárna, WC také nahoře, balkon. Jako alternativa jsou k dispozici 4 matrace. K vybavení patří trouba na pečení (menší). Apartmán se skvělou atmosférou, v blízkosti služeb turistického centra Sallatunturi. Osvětlená lyžařská a běžecká trasa hned vedle apartmánu (20 m), lázně Sallatunturi, hotel a lyžařský vlek po běžecké trase 600 m, po silnici 1,6 km. Tělocvična/fitness centrum 1,7 km, sobí park Salla 3 km. Návštěvnické centrum Metsähallitus (Hautajärven luontotalo) 30 km. Nejbližší malý obchod s potravinami se nachází v hotelu, větší supermarkety se nacházejí v Salle, ve vzdálenosti cca 10 km. Obchod poblíž je uzavřen v období 1.5 - 31.5. a 1.10 - 30.11., další nejbližší obchod je ve vzdálenosti 10 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Örtsylä b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022