Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Renkitupa

až 4 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. Atmosférická chata ve městě. V blízkosti polárního kruhu, Santa-vesničky a lyžařského střediska Ounasvaara. Srubová rekreační chata, postavená v roce 2006, se nachází ve čtvrti rodinných domů "Saarenkylä". V blízkosti je dům pronajímatele a k chatě vede vlastní cesta. Chata byla obnovena a zrenovována v roce 2021. Obývací pokoj/kuchyň s rozkládací pohovkou, výklenek na spaní s dvoulůžkem, koupelna/WC a krytá terasa. V chatě není sauna. Závěrečný úklid a ložní prádlo jsou zahrnuty v ceně. Dvoulůžko bude předem povlečené a povlečení na rozkládací pohovku je připraveno v chatě. Domácí zvířata jsou povolena za příplatek EURO 22/zvíře. K rezervaci prosím přidejte poplatek za domácího mazlíčka, podle počtu zvířat. Oblast je klidná a nevede tudy žádný provoz. Na druhé straně chaty je les a železnice. Na železnici jezdí pouze několik vlaků denně. Na sousedním pozemku se nachází stavba řadového domu, která bude zahájena v zimě 2021 - 2022. Služby v centru Rovaniemi 3 km (např. vědecké centrum Arktikum, kulturní dům Korundi, vědecké centrum Pilke atd.). Polární kruh 5 km. Lyžařské středisko Ounasvaara 2,3 km. Ounasvaara nabízí sjezdovky a dobrou síť lyžařských tras. Na konci zimy, od března do dubna, vede v blízkosti chaty také udržovaná lyžařská trasa, vzdálenost cca 100 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Rovaniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Renkitupa


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022