Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Pyrykieppi

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

33 km severozápadně od Rovaniemi, jezero Sonkajärvi 100 m (délka 3 km, šířka 1 km), mělké a tvrdé písčité dno, vlastní loď. Obecní ulice mezi chatou a břehem. Dřevěná rekreační chata, postavená v roce 2009, obývací pokoj/kuchyň, rozkládací pohovka/manželská postel, ložnice s manželskou postelí, v horním patře druhá ložnice se 2 postelemi, podkroví na spaní se 2 matracemi, sauna (elektrická kamna), umývárna, šatna, otevřená veranda, balkon. V létě je možno použiít samostatnou saunu u jezera 80 m, „parní lázeň“ (kamna na dřevo) a šatna. elektrické světlo. Sauna u jezera a zastřešený gril (prosklený) částečně ke sdílení s pronajímatelem. Poznámka: místo lze rezervovat na méně než jeden týden, po celou roční dobu. Připravené povlečené postele za poplatek, € 20. Ounasvaara 36 km, Arktikum (muzeum) 33 km, Polární kruh 45 km, kulturní stezka Lehtojärvi / turistická trasa (včetně věže na pozorování ptáků a místa pro horolezectví) 10 km. Poznámka! Poplatek za domácí zvíře: €40/zvíře/dovolená. Pokud máte s sebou domácího mazlíčka, rezervujte si prosím dodatečnou službu „Poplatek za domácí zvíře“. Poplatek je za zvíře.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Rovaniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Pyrykieppi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022