Rekreační dům Puuhamaa

toprated
5.0 / 5 ( 3 hodnocení )
až 10 osob/y
4 pokoje/pokojů
3 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Veřejná doprava: 8 km
 • Jezero: 25 m
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

Nabíjení elektromobilu nebo hybridního automobilu NENÍ na tomto místě POVOLENO, protože v případě elektrického přetížení může na místě dojít k poškození geotermálního motoru. 53 km jižně od Rovaniemi, jezero Särkikämä 25 m (délka 4 km, šířka 2 km), mělké a tvrdě pískované dno, molo, vlastní loď. 2-patrová rekreační chata z borové kulatiny, postavena v roce 1993, kuchyň, obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí (šířka 160 cm), spací výklenek s 1 postelí (šířka 120 cm), otevřená veranda, v přízemí: ložnice se 2 postelemi (šířka á 100 cm) + 1 postel (šířka á 80 cm), ložnice se 2 lůžky (šířka á 100 cm), místnost s krbem a rozkládací pohovkou (šířka 160 cm), umývárna, sauna (elektrická kamna, vždy k dispozici). V chatě je 5 krbů! Přístav pro sněžné skútry. Sauna na břehu jezera (15 m²) se šatnou a otevřenou verandou, sauna s kotlem, elektrickým osvětlením a topením. Saunu u jezera lze využívat po celý rok. Pronajímatel pronajímá vířivku, Euro 100/víkend, Euro 150/týden. K dispozici je DVD/karaoke zařízení a Wi-Fi, 4G. Na pozemku se nachází prostor pro psy, kterého mohou klienti využít. Chata z borové kulatiny v hřebenové oblasti, mírný svah ke břehu. Slunečný pozemek a průzračné jezero s dobrými možnostmi rybolovu. V pronájmu je 5 rybařských lístků (sítě). V ceně nájmu je 8 párů běžeckých lyží + bot a 3 páry sněžnic. Sousední chata 15171 Kiviniemi. Chaty Puuhamaa a Kiviniemi mohou ubytovat celkem 16 osob. Stravovací služby lze objednat u pronajímatle. Mezi chatami Puuhamaa a Kiviniemi je klec pro psy (6x8 m²) a 50 m dlouhý drát, ke sdíleni pro tyto chaty, nutno rezervovat u pronajímatele. Voda z vodovodu pochází z vlastní studny a obsahuje mangan, který ovlivňuje chuť a vůni vody. Pronajímatel přinese pitnou vodu. Vzdálenost k sousední chatě asi 30 m, sousedy není vidět z terasy, pouze z části z mola. Vzdálenost asi 20 m od zadní stěny budovy sauny. Obě chaty však mají svůj vlastní klid. A-cena platí: jarní týdny 8-17, Vánoce, Nový rok a letní týdny 25-3.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Rovaniemi

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Rovaniemi

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 31176 CZK

např. 3. 6. 2024 - 10. 6. 2024

až pro 10 osob / mohou být dodatečné poplatky