Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Joulupukin mökki

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

30 km západně od Rovaniemi, jezero Sonkajärvi 25 m (délka 4 km, šířka 1,5 km), mělké a měkké blátivé dno, vlastní loď. Srubová chata, postavená v roce 2003, obytná kuchyň s rozkládací sedací soupravou (%3D 2 přistýlky), malá ložnice se 2 lůžky, podkroví na spaní se 2 postelemi, umývárna, šatna, sauna (elektrická kamna), veranda 50 m2. Krb s troubou na pečení. Wi-Fi. Útulná rekreační chata Santa. V této chatě je vzduchové tepelné čerpadlo, které je nastavené na vhodnou teplotu (klient nemůže provádět úpravy nastavení). Služby související s Vánoci jsou na vyžádání/samostatná platba. Např. Santa Claus a elfové mohou do chaty přijít (samostatná rezervace, poplatek - základní cena v roce 2015: Euro 150). Možnost objednat sobí safari (samostatná rezervace, poplatek). Horská kola a sněžnice lze zapůjčit po dohodě/poplatek. Velmi klidné místo, sousedé nejsou vidět. Rovaniemi 30 km, Polární kruh 35 km, veřejná silnice 300 m. Dobré zásoby ryb: štika, okoun, bílá rybka, pstruh obecný. Poblíž dobrý terén pro sběr bobulí a hub. Transfer z letiště/nádraží za příplatek. Během Vánoc, Nového roku, týdnů 8+9 a Velikonoc jsou možné rezervace pouze na celý týden.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Rovaniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Joulupukin mökki


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022