Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Suviranta

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

125 km jihovýchodně od Rovaniemi, 39 km severovýchodně od Ranua, jezero Simojärvi 60 m (délka jezera 32 km, šířka 5 km), přírodní pláž, poměrně hluboké, tvrdé písčité dno, vlastní veslice. Srubový dům, postavený v 50. letech 20. století, renovovaný v roce 2017. Velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň, ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládací pohovkou a krbem. Sauna, koupelna, sprcha a nádrž na teplou vodu, samostatné WC. Otevřená terasa. Nádrž na horkou vodu je malá (asi 20 litrů). Letní chatka ve dvoře, 2 postele, elektrické světlo a krb. Jahodové plantáže a keře hroznového vína na dvoře. Bobule jsou zákazníkům k dispozici během doby sklizně. Jezero Simojärvi je vhodné pro rybolov, rybí populace, např. okoun, štika, síh, pstruh jezera a mník. Spuštění lodi (Simojärvi) ve vzdálenosti 4 km. Snadno se dostanete také k rybářským místům na řece Simojoki. Rybářské oblasti: 2580 Simojoki a 2587 Simojärvi (www.eraluvat.fi). Služby centra Ranua 39 km, Zoo Ranua 41 km, Auttiköngäs 58 km, Syöte 90 km, Rovaniemi 125 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Ranua


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Suviranta


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022