Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Villa kallas

až 10 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. 70 km severozápadně od Kuusamo, 14 km severně od centra obce Posio, jezero Yli-Suolijärvi 25 m (délka 17 km), poměrně mělká pláž s pískovým dnem, vlastní veslice. Dřevěná vila, postavená v roce 2021. Obývací pokoj/kuchyň, 4 ložnice - jedna s dvoulůžkem a tři se 2 samostatnými lůžky, sauna, koupelna/WC, obývací prostor s rozkládací pohovkou. V blízkosti ložnic je také sprchový kout a samostatné WC. Letní kuchyně mezi saunou a dalším zařízením (bez vytápění). Velká otevřená terasa s venkovní vířivkou. Přístřešek pro 2 auta, sklad. Villa Kallas je prostorná a moderní vila, která se nachází na útesu u jezera a poskytuje úžasný výhled na jezero Yli-Suolijärvi. V chatě je podlahové vytápění na bázi tepelného čerpadla (vzduch/voda). Bezdrátový internet (4G) a dvě TV, jedna v obývacím prostoru. Venkovní vířivka je ihned připravena (elektr. vytápění), vířivku je nutno objednat, v sekci doplňkové služby. Poplatek za vířivku je jednorázový a pokryje celé období Vaší dovolené. Pro hosty jsou k dispozici 4 páry sněžnic, boby, sáně a skluzavky. Útes u jezera je ideální pro sáňkování. Národní park Riisitunturi je nejblíže ve vzdálenosti 13 km (přes lesní cesty). Vlastní výchozí bod parku je vzdálený cca 45 km. Údolí soutěsky Korouma je vzdálené 50 km. Lyžařské středisko Kirintövaara 20 km, Suomu 60 km a Ruka 70 km. Ve vzdálenosti 12 km jsou k dispozici projížďky se psím spřežením. Kulturní centrum Pentik a tovární obchod 13 km, služby centra obce Posio 14 km. Rybaření: Jezero Yli-Suolijärvi je plné ryb. Rybolov je povolen za poplatek správě rybolovu, lze použít jeden rybářský prut. Rybolov však není povolen v říčních vodách (www.eraluvat.fi). Lov: Oblast lovu drobné zvěře, 2620 Posio, v nejbližší vzdálenosti asi pěti kilometrů (www.eraluvat.fi). Ložní prádlo je předem povlečné.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Posio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Villa kallas


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022