Rekreační dům Mäntyaho

až 6 osob/y
2 pokoje/pokojů
jedna ložnice
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Nejbližší obec či město / centrum města: 42 km
 • Veřejná doprava: 40 km
 • Jezero: 30 m
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

42 km západně od Kuusamo, jezero Kaukuanjärvi 30 m (délka 9 km, šířka 1 km), mělké a tvrdé písčité dno, vlastní loď. Srubová rekreační chata, postavena v roce 2002, obývací pokoj/kuchyň se 2 lůžky, ložnice s dvoulůžkem, podkroví na spaní 8 m² (výška 160 cm uprostřed pokoje) se 2 lůžky. Sauna, umývárna-WC, vestibul. Ohniště a grilovací chýše na dvoře. Voda v kohoutku obsahuje určité množství železa. Je však prověřená a bezpečná pro použití. V případě potřeby si klient může přinést pitnou vodu. Nejbližší obchody s potravinami v Kuusamo a Posio, vzdálenost více než 40 km. Sjezdovky Kiri 43 km, Posio (např. kulturní centrum Pentik-mäki a outletový obchod) 41 km, lázně Kuusamon Tropiikki 48 km, výchozí body do přírodní rezervace/kaňonu Korouoma 45 a 78 km, Národní park Riisitunturi 67 km, turistická oblast Iso-Syöte a Lyžařské středisko 71 km, přírodní rezervace Ranua 115 km, Rovaniemi 170 km, Oulu 210 km. Chata Mäntyaho je vhodná pro celoroční využití, nachází se u jezera Kaukuanjärvi v South-Posio. Dobré možnosti rybolovu po celý rok (je třeba zaplatit poplatek za řízení rybolovu). Jezero je bohaté na ryby (štika, okoun, plotice, síh a vendace). Licence na sítě a pasti na ryby lze zakoupit u místního prodejce. Dobrá místa pro sběr bobulí. Velké plochy státních pozemků pro lov, oblast lovu drobné zvěře č. 2620 Posio. Několik kilometrů odtud se nachází také lovecký revír Kuusamon Yhteismetsä/Kuusamo Collective Forest. Rezervace začíná v 18 hodin, pokud je pobyt rezervovaný od pondělí do pátku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Posio

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Posio

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 15148 CZK

např. 20. 12. 2024 - 27. 12. 2024

až pro 6 osob / mohou být dodatečné poplatky