Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Huitsin nevada

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

220 km severozápadně od Rovaniemi, 16 km jižně od Muonio, jezero Kangosjärvi 60 m (délka jezera 5,5 km, šířka 1,5 km), mělká písečná pláž ve vzdálenosti 150 m, vlastní veslice, elektrický motor a baterie k zapůjčení. Dřevěná rekreační chata, postavená v roce 1976, renovovaná a rozšířená v roce 2018. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň, dvě ložnice, jedna se 2 postelemi, druhá se 2 postelemi, které lze také postavit vedle sebe. Sauna, koupelna/WC, chodba a prosklená veranda. Přístřešek pro dvě auta. V roce 2020 zrenovovaná venkovní sauna je k dispozici od 1.5.-30.9. Chatu lze pronajmout maximálně pro 4 dospělé a 2 děti (ne pro 5-6 dospělých). V chatě nejsou povoleni psi, pouze kočka a další domácí mazlíčci. Vzduchové tepelné čerpadlo, které lze v létě použít také k chlazení. Ohniště s troubou a kouřovou pecí ve dvoře. K dispozici je vrtačka na led, lesní lyže (jeden pár), sněžnice (3 páry), 2 sáně typu kicksled, sáňky a batoh. Chata Huitsin Nevada je moderní a pohodlná rekreační chata u jezera. Olostunturi je vidět z chaty, vzdálenost po silnici 22 km. Služby centra Muonio 16 km. Švédský Hraniční přechod 15 km. Lyžařské tratě z obce (vzdálenost 300 m), délky tratí 1 km, 2 km (osvětlená, v létě běžecká dráha), 3 km a 5 km. K dispozici je také hřiště na míčové hry a na golf. Nějaké frisbee k dispozici v chatě. Národní park Pallas-Yllästunturi 30 km, lyžařské středisko Ylläs, Äkäslompolo, 40 km (upozornění: nejpřímější cesta může být uprostřed zimy neupravená). Levi 76 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Muonio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Huitsin nevada


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022