Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Äkäsjärven lomamökit 3

až 7 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. 205 km severozápadně od Rovaniemi, jezero Äkäsjärvi 30 m (délka 15 km, šířka 2 km), mělké pobřeží, tvrdé morénové dno, molo, vlastní loď. Pobřeží ke sdílení s jinou chatou. Jedna polovina (apartmán) dvojdomku z hoblované kulatiny, na 3 podlažích, postaveno v roce 1996. V přízemí: sauna, umývárna, obývací pokoj, rozkládací pohovka/postel. Střední patro: obývací pokoj/kuchyň, ložnice s manželskou postelí, otevřená veranda/ balkon. Nahoře: podkroví na spaní (strmé schody) se 3 postelemi. Na břehu velkého jezera v kopcovité části Laponska. Místo pro táborák a přístřešek na břehu (ke sdílení). Několik pahorků a snadno dostupná lyžařská střediska. Oblast nabízí širokou nabídku pro koníčky a sporty. Lyžařská stezka a stezka pro sněžný skútr poblíž. Dobré možnosti rybolovu a lovu (poznámka: licence). Na druhé straně jezera začíná Národní park Ylläs-Pallastunturi. Dětská postýlka k dispozici u správce, na vyžádání (omezená dostupnost, Eur 25, dětská postýlka a vysoká židlička, Eur 30), je třeba rezervovat předem a zaplatit v hotovosti při příjezdu. Olostunturi 16 km, Pallas 30 km, Levi 37 km, Ylläs 37 km. Letiště Kittilä 53 km. Taidegalleria Raekallio (umělecká galerie) 20 km, přírodní centrum Kellokas pro návštěvníky 37 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Muonio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Äkäsjärven lomamökit 3


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022