Rekreační dům Villa pirkkalinna

až 11 osob/y
6 pokoje/pokojů
5 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Veřejná doprava: 400 m
 • Sjezdovka / lanovka: 100 m
Vybavení
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký
 • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

170 km severně od Rovaniemi, v turistickém středisku Levi, v oblasti Niesta. Dvoupatrová villa ze dřeva/kamene, postavena v roce 2003. V přízemí obývací pokoj, kuchyně, 2 ložnice - každý se 2 lůžky, sauna (“vždy k dispozici”, elektrická kamna), umývárna (2 sprchy), WC, hala a velká veranda (70 m2). Nahoře: podkroví, 1 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice se 2 lůžky. Upozornění! Okno v ložnici směřuje do obývacího prostoru a odtud je skrz štítová okna výhled do kopců. 1 ložnice se 3 lůžky, WC a balkon. Kompletní spotřební elektronika: 2 televizory, kabelová televize, DVD - vybavení na domácí kino, stereo, soundbar, subwoofer. Dvě sušící skříně na oblečení. Připojení k internetu (4 G). Nadstandardní vila poblíž sjezdovek a lyžařských stezek. Turistické centrum se všemi službami je ve vzdálenosti 3.9 km, po stezce 1.8 km. Z terasy vily Pirkkalinna je možno lyžovat z kopce přímo k lyžařské stanici Viitoshissi, vzdálenost cca 100 m (sjezdovka s přírodním sněhem, lanovka otevřena obvykle v týdnech 7-18). Veřejně je k dispozici také grilovací bouda, která je obvykle otevřená během otevírací doby sjezdovky č.5. Osvětlená lyžařská stezka je vidět skrz les (asi 50 m). Severovýchodní sjezdovka a restaurace podél silnice 1 km, pěšky nebo na lyžích asi 500 m. Golfové hřiště 1 km (pěšky asi 500 metrů).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Kittilä

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Kittilä

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 48600 CZK

např. 29. 5. 2024 - 5. 6. 2024

až pro 11 osob / mohou být dodatečné poplatky