Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Välitie 4 f 14

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. Útulný řadový apartmán ve Väliraka, v blízkosti služeb Levikeskus! V apartmánu se pohodlně ubytuje celá rodina, protože v ložnici v přízemí je dvoulůžko a další tři samostatná lůžka v podkroví. Prostorná kuchyně je skvělá pro přípravu jídla pro celou skupinu. Kromě postelí je ve vysokém podkroví i pracoviště, takže je možno výborně zkombinovat současně práci na dálku s rekreační dovolenou. Poloha apartmánu je optimální pro rekreanty (Levi) jak v zimě, tak v období bez sněhu. Skibus jezdí po Rakkavaarantie a doveze Vás rychle ke službám centra Levi a např. také ke sjezdovkám. Osvětlené stezky Levi’s vedou pár set metrů od apartmánu. Levi Golf je ve vzdálenosti jen pár kilometrů a rozsáhlá síť venkovních stezek Levi's je jen kousek pěšky. Apartmán nabízí dobré prostředí pro pestrou rekreační dovolenou v Levi! V přízemí je ložnice pro dva, prostorná kuchyně s jídelními stoly a obývací pokoj. V přízemí je také samostatné WC, umývárna a sauna. V podkroví jsou lůžka pro tři a pracoviště. K bytu náleží také venkovní komora, kde lze uložit např. lyžařské vybavení během Vašeho pobytu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Välitie 4 f 14


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022