Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Tunturinlaita c6

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Nádherný dvoupokojový apartmán, v domě v alpském stylu, v turistickém centru Levi. V tomto svěžím a praktickém apartmánu strávíte krásnou dovolenou. Venkovní aktivity a služby turistického centra Levi jsou hned za rohem. Při dovolené v Tunturinlaitě není nutné vlastní auto, protože ke sjezdovkám a různým službám v turistickém centru Levi dorazíte pěšky za několik minut. Běžkařská trasa a venkovní stezka (v období bez sněhu) vedou doslova vedle apartmánu. POZNÁMKA! V období bez sněhu je u domu staveniště, což může způsobit v apartmánu hluk. Apartmán je ideální pro pár nebo menší rodinu. V elegantní ložnici je dvoulůžko a rozkládací pohovku v obývacím pokoji lze otevřít na dvě přistýlky. Kompaktní dvoupokojový byt má také obytnou kuchyň a obývací pokoj, stejně jako umývárnu a saunu. Prostorný balkon nabízí skvělé zázemí, kde si můžete vychutnat například ranní kávu. K domu náleží společná místnost na údržbu lyží, kterou lze volně využívat.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Tunturinlaita c6


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022