Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Tunturinlaita b3

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Tunturinlaita B3 je elegantní apartmán, v alpském stylu, v centru města Levi a uprostřed přírody. Tento apartmán ve druhém patře je skvělou volbou pro páry i rodiny. Z balkonu apartmánu můžete obdivovat nádhernou přírodu Laponska, projíždějící lyžaře nebo lyžaře, kteří odpočívají na předním svahu. Praktické umístění apartmánu umožňuje přístup ke službám i v případě, že nemáte vlastní auto. Osvětlená sjezdovka vede hned vedle apartmánu a nejbližší sjezdovka je kousek pěšky odtud. Budova má výtah, který umožňuje snadný přístup do bytu. POZNÁMKA! Vedle domu bude v období bez sněhu probíhat stavba, což může v bytě způsobit hluk. V bytě jsou dvě světlé ložnice, každá se dvěma lůžky. Z hlavní ložnice je vstup na balkon. Aparmtán je praktický a vkusně zařízený. Obývací pokoj a jídelna jsou prostorné a propojené prostory. Atmosféru si můžete vychutnat u krbu v obývacím pokoji a také můžete obdivovat krásný výhled z prostorného balkonu. Koupelna se saunou nabízí skvělou možnost relaxace. V bytě je také samostatné WC. K apartmánu patří vlastní přístřešek pro auto a lyžárna. Oddělená místnost pro údržbu lyží zaručuje aktivním lyžařům skvělou příležitost postarat se o lyže. Rezervace začíná v 16:00 a končí v 10:00 hodin.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Tunturinlaita b3


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022