Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Pasyni

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

170 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Levi, v oblasti Keskirakka. Rekreační srubová chata, postavená v roce 1988, renovovaná a modernizovaná v roce 2019. Obytná kuchyň, tři ložnice, jedna s manželskou postelí a dvě další - obě se 2 samostatnými postelemi plus jedna zadní místnost s rozkládací pohovkou. Sauna, umývárna a 2 samostatné WC. Dřevník a sklad. Prostorná chata z kulatiny na klidném místě, ale v blízkosti služeb v oblasti Levi. Parkujte před chatou, žádní sousedé v tomto směru nejsou. Chata je vybavena tepelným čerpadlem se zdrojem vzduchu, které lze v létě použít také pro chlazení. Bezdrátové připojení k internetu, WLAN (Wi-Fi) a tablet, televize s Chromecastem pro streamování pro hosty k dispozici. Elektrický sporák je vybaven funkcí konvekce. V chatě je sušicí skříň s teplým sušicím stojanem. Stůl na voskování lyží a žehlička ve skladu (bez topení). K dispozici jsou 2 skútry, kicksled-sáňky a sáňky. Vchatě je bezpečnostní kamera. Hosté můžou kameru, dle podle pokynů obdržených od pronajímatele, vypnout. Nejbližší sjezdovka je Eturinne (Přední sjezdovka) 2,4 km, turistické středisko Levi 2,4 km. Poznámka! Rezervace končí v den odjezdu v 11:00 hodin. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Pasyni


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022