Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Levin stara a10

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Krásný stylový apartmán, v centru Levi. Všechny služby v Levi, jako např. sjezdovky, běžkařské tratě, venkovní stezky, obchody, kavárny a restaurace jsou v docházkové vzdálenosti. Při pobytu v Levin Stara není potřeba vlastní auto. Světlý a prostorný apartmán má dva balkony, takže je zde možnost užívat si slunečních paprsků po celý den. Apartmán lze propojit se sousedním apartmánem Levin Stara A09 (15285), což umožňuje větší skupině užít si společnou dovolenou. V apartmánu jsou dvě ložnice se dvěma lůžky. Ve světlém obývacím pokoji je také rozkládací gauč. Kuchyňský kout nabízí více obytného prostoru a velký jídelní stůl umožňuje společné stolování pro celou skupinu. Stylová sauna, koupelna a WC jsou propojeny v jeden prostor. Apartmán je dobře vybaven, včetně 2x Smart-TV, DVD/Blueray, domácího kina s bluetooth a Wifi zdarma. Vchod do bytu je z druhého patra budovy. Obytné zázemí se nachází ve třetím patře budovy. Na pozemku není výtah. V suterénu je vlastní úschovna lyží.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levin stara a10


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022