Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Levin kunkku c6

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

170 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Levi, poblíž hlavní sjezdovky Levi (Přední sjezdovka). Výhled na svah z obývacího pokoje a zaskleného balkonu. Všechny základní služby jsou v docházkové vzdálenosti. Apartmán ve třetím patře kamenného domu, v alpském stylu. V domě je výtah. Dům byl postaven v roce 2020. Obývací pokoj/kuchyň, ložnice s 1 dvoulůžkem (šířka 200 cm), další ložnice se 2 samostatnými lůžky, sauna, umývárna/WC a zasklený balkon. Samostatné WC. Pohovku v obývacím pokoji lze využít jako přistýlku. Uzamykatelná komora v suterénu. Žádné vlastní vyhrazené parkovací místo. Parkování je možné na ulici a na velkém parkovišti u Předního svahu, vzdálenost je cca 100 m. Levin Kunkku C6 je prvotřídní apartmán vedle hlavní sjezdovky v Levi, v blízkosti všech služeb na silnici Hissitie. V domě je výtah. Osvětlená první sněhová lyžařská stopa začíná u dvora. Nejbližší restaurace je v přízemí domu. Dva domy Levi Kunkku mají alespoň restaurace s jídlem, tancem a karaoke-barem. V domě je dobrá zvuková izolace. Hullu Poro Arena ve vzdálenosti 100 m a několik restaurací 100 – 500 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levin kunkku c6


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022