Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Levin alppi 2 as 5

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Prostorný dvoupodlažní apartmán, v prvním patře obývací pokoj, kuchyň, koupelna a sauna, také výklenek s palandou. V horním patře jsou dvě ložnice, každá se dvěma samostatnými postelemi. V horním patře je také samostatná toaleta. Obě patra mají vlastní balkon. Vstup je po točitém schodišti ve druhém patře. Byt se nachází v centru Levi, poblíž všecho potřebného. Restaurace, kavárny, obchody, půjčovny, sjezdovky, běžecké tratě a venkovní stezky najdete v okruhu několika set metrů od Levin Alppi. Lázně Levi jsou vzdálené pouhých 500 metrů a na golf Levi se dostanete autem za několik minut. Apartmán je velmi funkční a může ubytovat až šest osob. Domácí zvířata jsou přísně zakázána, pokuta EURO 250. Závěrečný úklid je zahrnutý ve všech rezervacích, které byly provedeny 1. února 2021 nebo později (rezervace provedené 31. ledna 2021 nebo dříve: závěrečný úklid je zahrnutý pouze v sezóně A).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levin alppi 2 as 5


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022