Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Levi star 2, app. 409

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

V centrální části rekreačního letoviska Levi, dřevěný a kamenný apartmán, na jedné úrovni, ve druhém patře, na konci apartmánového hotelu, postaveno v roce 2012. Obytná kuchyně s rozkládací pohovkou/lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, sauna (elektrická kamna), umývárna/WC. V domě je také pračka a sušička na prádlo, vyhřívaná lyžárna a k apartmánu patří vlastní uzamykatelná úložná skříňka. Závěrečný úklid a ložní prádlo jsou zahrnuty v cenách, v období A (týdny 8-17, 52, 1-2), vezměte prosím na vědomí, že není nutné přidávat k Vaší rezervaci závěrečný úklid a ložní prádlo, pokud je Vaše rezervace ve výše uvedených časech. Praktický apartmán v srdci Levi centra. Všechny služby jsou v pěší vzdálenosti. Například restaurace 300-600 m, lázně 650 m, sjezdovka 650 m. Golfové hřiště 4 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levi star 2, app. 409


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022