Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Lapinvouti

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Komfortně zařízený rekreační srub, uprostřed malebné hodnotné kulturní krajiny Lonnakko, nedaleko lyžařského střediska Levi, Východní sjezdovky jsou ve vzdálenosti 3.5 km a jižní 6 km. Turistické centrum Levi je ve vzdálenosti 12 km a nabízí např. lázně, programové služby a půjčovny vybavení. 18-jamkové golfové hřiště Levi Golf je vzdálené 10 minut jízdy. Známá rybářská peřeje řeky Ounasjoki, Riikonkoski, se nachází ve vzdálenosti 200 metrů od chaty. Rekreační srub (tzv. lamelový srub), postavený v roce 2016. Obývací pokoj/kuchyň, ložnice s dvoulůžkem, další ložnice s palandou, spodní část je široká 120 cm, podkroví se 3 samostatnými lůžky a rozkládací pohovkou, sauna, umývárna, technická místnost, samostatné WC a terasa. Místo ke koupání na břehu řeky Ounasjoki, vzdálenost 200 m. Vesnice v kulturní krajině Lonnakko se skládá ze tří starých dvorů. Nejstarší z nich byl postaven kolem roku 1850. Tato tradiční vesnice v laponském stylu je dobrým příkladem staré řídce osídlené oblasti na břehu řeky Ounasjoki. Budovy se nacházejí v blízkosti řeky.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lapinvouti


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022