Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Vuolkuma b

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Útulný a prostorný rekreační apartmán, ve čtvrti Vahtama, nedaleko služeb turistického centra Saariselkä. Obchody, restaurace a skibus jsou v docházkové vzdálenosti, normální sjezdovky jsou do 70 m a osvětlená sjezdovka je v dosahu 350 m. Apartmán obložený kulatinou, v řadovém domě, se skládá celkem ze tří bytů. Dům byl postaven v roce 2007. V přízemí: obytná kuchyň, ložnice se dvěma lůžky, sauna, umývárna, samostatné WC. V horním patře: velká ložnice se šikmým stropem. Ložnice je rozdělena na dvě komory se čtyřmi lůžky. Další ložnice s manželskou postelí a přístupem na balkon. V horním patře je také WC. Apartmán je vybaven systémem čištění a filtrace vzduchu, takže tento objekt je dobrou volbou i pro hosty trpící alergiemi. Toaletní papíry, kuchyňské papíry, prací prostředky a základní koření jsou zahrnuty v ceně. Bezdrátové připojení k internetu, založené na 4G dongle. Osvětlená sjezdovka je vzdálená 350 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Vuolkuma b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022