Rekreační dům Tunturituuli a

až 7 osob/y
4 pokoje/pokojů
3 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Jezero: 2.1 km
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký
 • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

Located on the Luttorinte, this apartment in a semi-detached house offers a comfortable and peaceful cottage holiday option. The apartment has a cosy kitchen-living room, which is the perfect place for socialising and socialising. The open dovecote has a dining area as well as a sitting area where you can enjoy warmth by the fireplace. Sleeping accommodation consists of three bedrooms. Two of the bedrooms have two 80 cm wide beds per room. One bedroom has an 80 cm wide bed, under which you can pull out another bed. There is also a 115x185 cm sofa bed and a corner sofa. The apartment also has a sauna, a washroom and a toilet. Watch a video presentation of the apartment by clicking "Click here for extra material". The price includes final cleaning and sheets and towels supplied for the number of persons booked. The apartment is equipped with a full set of crockery, a coffee maker, an electric kettle, a toaster, an iron and a hairdryer. Firewood is not included in the price in summer. There is also a ski maintenance room in the A and B buildings. A terrace and a storage room separates these two apartments. The apartments share a kicksled and a plastic sledge. On request, it is possible to rent a mountain bike and a baby cot. Please note that the air heat pump is adjusted remotely, see the cottage book for instructions on how to request this service.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Inari

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Inari

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 18480 CZK

např. 30. 5. 2024 - 6. 6. 2024

až pro 7 osob / mohou být dodatečné poplatky