Rekreační dům Tunturikoivu b2

až 6 osob/y
3 pokoje/pokojů
2 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Jezero: 2.2 km
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký
 • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

Idyllic semi-detached apartment in Luttorinne area. Saariselkä center services 2 km away. The 47-square-meter apartment has a kitchen/living room, 2 bedrooms, a low loft, a washroom/toilet and a sauna. A terrace and a cool ski maintenance room with a lubrication rack shared with the neighboring apartment. The apartment was renovated in 2016. Bedrooms: one bedroom downstairs has a double bed and the other has 2 beds (one of the beds is pulled out from under the regular bed). In the loft there are 2 beds and a sofa bed. Steep stairs to loft. Watch a video presentation of the apartment by clicking "Click here for extra material". In this apartment, cleaning and linen delivered for the number of people booked are included in the price. The apartment is equipped with crockery and cookware, coffee and water kettle, toaster, stick blender, electric mixer, hair dryer, iron and board. In buildings A and B, a kick sled and a plastic sled are shared. A terrace and a storage room separate the apartments from each other. There is a barbecue place in the yard. NOTE! The air heat pump is adjusted remotely, see service request instructions in the cabin book.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Inari

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Inari

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 18480 CZK

např. 30. 6. 2024 - 7. 7. 2024

až pro 6 osob / mohou být dodatečné poplatky