Rekreační dům Pikkuporo a

toprated
5.0 / 5 ( Jedno hodnocení )
až 4 osob/y
jeden pokoj
jedna ložnice
žádná koupelna
Vzdálenosti
  • Veřejná doprava: 50 m
  • Sjezdovka / lanovka: 5 km
Vybavení
  • Domácí zvíře povoleno
  • WiFi
  • Myčka
  • TV
  • Sauna
  • Parkovací místo
  • Nekuřácký

Popis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. 255 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Saariselkä, v oblasti Laanila, součástí skupiny několika chatek. Dřevěná chata, postavena v roce 2020. Obytná kuchyně se dvěmi pohovkami, sauna, umývárna/WC a terasa. Snadno použitelný elektrický krb vytváří příjemnou atmosféru. Bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi) je v chatě k dispozici. V kuchyni je kromě varných desek samostatná trouba. Tato vybavená malá chata se nachází poblíž lyžařských a běžeckých ras v Laanile. V blízkosti je také osvětlená lyžařská stezka. Během lyžařské sezóny jezdí přes Laanila lyžařský autobus. Sousední chaty jsou poblíž. Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně. Chýše s grilem ke sdílení s dalšími rekreačními chatami v této oblasti (6 rekreačních chat). Speciální cena pro hosty pronajmuté chaty: zážitek v chýši s prosklenou střechou, kterou je možno si pronajmout přímo u majitele, pokud už není zarezervována. Hotel Laanihovi 200 m, kavárna Savottakahvila 300 m. Vzdálenost služeb v turistickém centru je cca 3-4 km. Domácí zvířata jsou povolena za příplatek, EUR 25/zvíře.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Inari

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Inari

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 10440 CZK

např. 28. 5. 2024 - 4. 6. 2024

až pro 4 osob / mohou být dodatečné poplatky