Rekreační dům Päivänsäde

až 5 osob/y
2 pokoje/pokojů
jedna ložnice
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Veřejná doprava: 100 m
 • Sjezdovka / lanovka: 1.5 km
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

Päivänsäde is a wooden apartment in a row house situated in the central area of Saariselkä tourist center. Holiday Club Saariselkä (spa), safari offices, a shop, and bowling alley are just a couple of minutes walk away. The apartment has a living room/kitchen and loft with 2 beds. On the upper floor, there is a bedroom with double bed, separated from the loft by a folding door. Access to the bedroom is through the loft. There is also one bed in a small sleeping area, with access through the upper floor bedroom. The apartment includes a sauna, a bathroom, a separate WC, and a storage room. The house was built in 1975, and the apartment underwent extensive renovation in the autumn of 2022. Please note that bed linen for the number of guests is provided, and the beds will be pre-made. Kindly, when making the reservation, please inform which beds you would like to use. The kitchen is fully equipped with all the necessary utensils for even the most passionate cook. The apartment includes all household appliances, including a washing machine and a dryer in the bathroom. Firewood for the fireplace is included in the rent. There are sleds and a ski waxing table in the outdoor storage. Wi-Fi works well, and the TV is a Smart TV with access to Netflix and Areena (a Finnish streaming service). The airport bus stop is 200 m away. Muossi Grill (150 m away) offers snacks even late at night.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Inari

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Inari

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 19371 CZK

např. 5. 10. 2024 - 12. 10. 2024

až pro 5 osob / mohou být dodatečné poplatky