Rekreační dům Leukula

až 6 osob/y
2 pokoje/pokojů
jedna ložnice
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Veřejná doprava: 600 m
 • Jezero: 2.9 km
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký
 • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

Apartment in a log-built semi-detached house on Luttorinne-area, 2.2 km from the center of Saariselkä. An ideal destination for families, skiers and hikers. Tracks and hiking trails are right next door; it is about 200 m to the lighted skiing track and less than a kilometer to the Urho Kekkonen national park border. Peaceful and close to nature location. The apartment has a kitchen, a bedroom, a loft, a sauna, a washroom, a separate toilet and a terrace. There are 2 beds in the downstairs bedroom and 3 beds in the loft (the width of two is 120 cm and one is 80 cm). Stairs to the loft is not too steep. There is a children's gate at the top of the stairs. The cottage is equipped with set of cutlery and cookware, a coffee and water kettle, a toaster, a hairdryer and an iron. Ski maintenance room and firewood in the outdoor storage. The parking place and the heating plug are marked with the name Leukula. Parking of motorhomes and caravans is prohibited. Charging an electric car from the heating plug is prohibited. During the ski season, the ski bus travels via Luttorinne (bus stop 600 m from the apartment). Sheets, towels and final cleaning are included in the total price for reservations made after June 6th, 2023.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Inari

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Inari

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 15262 CZK

např. 23. 5. 2024 - 30. 5. 2024

až pro 6 osob / mohou být dodatečné poplatky