Rekreační dům Kuksatie 8 b

až 5 osob/y
2 pokoje/pokojů
jedna ložnice
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Jezero: 2 km
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

A middle apartment in a three-apartment townhouse offers an excellent base for a relaxing holiday in the Luttorinne area in Saariselkä. The kitchenette has everything you need for a functional holiday. The fireplace brings cosiness and warmth to both dining and socialising. A good night's sleep comes in the downstairs bedroom (folding door) with two beds. The loft has three spring mattresses, providing additional sleeping space. Steep stairs to the loft which has a low room height. The terrace of the apartment offers a view to the south and offers the possibility to admire the scenery. The sauna is a great place to relax after a long day. The toilet is located in the washroom. Pets are welcome in the apartment for an additional fee. The price includes final cleaning and bed linen and towels supplied for the number of persons booked. The apartment is equipped with basic kitchenware, coffee maker, toaster, kettle, electric mixer, iron and ironing board and hairdryer. There is an outdoor storage room in the backyard and a heating socket for the car. Firewood is not included in the price in summer. The barbecue shelter is shared by the apartments and the firewood in the apartment can be used in the barbecue shelter. There is no winter maintenance for the shelter, so you will have to do the snow work yourself if necessary. The same applies to cleaning the barbecue shelter after use.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Inari

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Inari

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 10944 CZK

např. 28. 9. 2024 - 5. 10. 2024

až pro 5 osob / mohou být dodatečné poplatky