Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Kotka b

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

260 km severně od Rovaniemi, v rekreačním středisku Saariselkä, na svahu jižního svahu Kaunispää fell. Dřevěný, dvoupodlažní dvojdomek, postaven v roce 2015. V přízemí je obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, ložnice s dvoulůžkem, sauna, umývárna (2 sprchy), samostatná toaleta a veranda. V horním patře podkroví / obytná plocha s rozkládací pohovkou, ložnice s dvoulůžkem a druhá ložnice s 1 samostatným lůžkem (šířka 120 cm). Obě ložnice v horním patře mají vlastní balkony. Toaleta a sprcha jsou také nahoře. Dětské bezpečnostní branky jsou na konci schodů dole i nahoře. Přístřešek na auto k dispozici. Dvojdomek v klidné lokalitě, přesto dostatečně blízko veškerého vybavení. Z terasy a z balkonu je úžasný výhled na hory. Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně! Spojovací lyžařská stezka (400 m) k síti lyžařských stop Saariselkä je přímo u chaty. Lyžařské vleky: dolní stanice ve vzdálensti 3.5 km, horní stanice/vrchol Kaunispää 2.0 km. Vrchol Kaunispää je pěšky ve vzdálenosti 1 km. Pěšky po cestě do centra Saariselkä 1.5 km, autem 2.5 km. K hranici Národního parku jsou to 2 km. Letiště Ivalo 28 km. Ivalo 30 km. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálená cca 400 m. Z letiště Ivalo jezdí kyvadlový autobus tam a zpět. Sousední apartmán je 133373.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kotka b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022