Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Keromaja

až 9 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

250 km na sever od Rovaniemi, objekt se nachází v oblasti Kakslauttanen, poblíž turistických služeb Saariselkä. Potok s názvem Kakslauttasenoja 40 m nabízí možnost osvěžení při koupeli. Masivní čtvercový srub, vnitřní stěny jsou obložené, postaven v roce 1982, později zrenovován. Obývací pokoj, prostorný kuchyňský kout, tři ložnice - všechny se 2 lůžky, prostorné podkroví se 3 lůžky a velká rohová pohovka, strmé schody do podkroví, sauna, umývárna, šatna, samostatné WC a krytá terasa na jižní/západní straně chaty. Sklad (bez topení) s lavicí pro údržbu lyží. Srubová chata je vybavena vzduchovým tepelným čerpadlem, možno v létě využít také k chlazení. K dispozici jsou dva mrazáky, jeden je v kuchyni a druhý ve skladu. Srubová chata se nachází v krásné a klidné oblasti na břehu řeky. Saariselkä, Kakslauttanen a Kiilopää jsou snadno dosažitelné. Zastávka pro letištní autobus je ve vzdálenosti 1.6 km, turistické centrum Saariselkä 12 km, Kiilopää 7.5 km. Osvětlená lyžařská stezka 200 m. Vzdálenost k hranici Národního parku Urho Kekkonen je 6 km, turistiscké stezky jsou poblíž.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Keromaja


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022