Rekreační dům Kelotähti a 37

toprated
5.0 / 5 ( Jedno hodnocení )
až 4 osob/y
3 pokoje/pokojů
2 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
  • Jezero: 650 m
  • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
  • WiFi
  • Myčka
  • Pračka
  • TV
  • Sauna
  • Parkovací místo
  • Nekuřácký
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

Kelotähti A 37 is a cosy fourth-floor apartment located in the centre of Saariselkä. Close to services, the apartment offers the perfect base for a holiday, with a furnished balcony overlooking the surrounding area. The apartment has two bedrooms to relax in at the end of the day. The master bedroom has a 160 cm wide double bed, while the window-free bedroom with french door has a 140 cm wide double bed. The kitchenette makes it easy to prepare delicious meals and the living room is a great place for the whole family to relax. An electric fireplace adds cosiness for socialising together. To counterbalance an active day, the sauna offers a place to relax and refresh. The apartment has a separate toilet from the washroom. Final cleaning, bed linen and towels are included in the price. The apartment has a full set of crockery, a coffee maker, kettle, toaster, electric mixer, immersion blender, ironing board, iron and hairdryer. For the younger members of the family, there is a high chair and a potty. A car heating socket for the apartment can be found at number 37. Skis can be stored in the ski storage room on the ground floor of the building, which has a ski rack, a lubricating iron and a blower, as well as a lockable storage room. See the cottage book for directions. Please note that smoking is prohibited both in the apartment and on the balcony. Visitors are liable for the actual cost of any false fire alarms and lost keys.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Inari

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Inari

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 21194 CZK

např. 16. 6. 2024 - 23. 6. 2024

až pro 4 osob / mohou být dodatečné poplatky