Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Hoviranta

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

300 km severně od Rovaniemi, u řeky Uusappijoki (80 m), která je přítokem řeky Ivalojoki. Ústí řeky Ivalojoki je ve vzdálenosti asi 400 m, tam se nachází také vodní propojení s jezerem (od chaty k jezeru Inarijärvi je to cca 3.5 km). Dřevěné rošty na cestě ke břehu, který je v přirozeném stavu a dno se prudce prohlubuje, tvrdké bahnité dno, vlastní loď. Dřevěná rekreační chata, rok výstavby 2004, obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, ložnice se 2 lůžky, podkroví na spaní se 2 lůžky a rozkládací pohovkou. Šatna, umývárna, sauna (vytápěná dřevem), veranda. Tato rekreační chata pro milovníky přírody se nachází v oblasti delty řeky Ivalojoki. Plynový gril, udírna, 2 jízdní kolo. Dvě věže na pozorování ptactva jsou v okruhu 2 km. Dobré možnosti pro rybolov a sběr lesních bobulí. Informace o rybářských lístkách jsou k dispozici na http://kalastuslupa.smilehouse.com/PublishedService. Domácí zvířata jsou (za příplatek) povolena, poplatek za domácí mazlíky pokrývá 1-2 zvířata. Lyžařské středisko Saariselkä 45 km, Ivalo 17 km, letiště Ivalo 25 km, přístav Veskniemi 3 km. Atrakce v divočině v obci Nellim 32 km, Siida - Národní museum finských Sámů v Inari 55 km, Národní park Lemmnjoki cca 100 km, Kirkenes v Norsku cca 255 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Hoviranta


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022