Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Danila

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Dům s s příslušenstvím, u jezera, mezi Kaamanen a Näätämö v Supru. Vynikající základna pro aktivity v divoké přírodě, v severovýchodní části Laponska, poblíž divočiny v oblastech Vätsäri a Kaldoaivi. 415 km severně od Rovaniemi, 90 km severovýchodně od Inari, 20 m od jezera Jorvapuolijärvi (délka 3 km, šířka 0,7 km), hluboká pláž s oblázkovým dnem, vlastní veslice a kánoe v indiánském stylu. Dřevěný dům, z roku 1980. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, dvě ložnice - obě s dvoulůžkami, třetí ložnice s rozkládacím lůžkem, sauna, umývárna/WC, krbová místnost a samostatné WC. Garáž (bez vytápění), přístřešek a ohniště na pláži. Silnice Kaamanen-Sevettijärvi-Näätämö-Norsko, ve vzdálenosti 80 m, takže je možno slyšet hluk z provozu. Na druhé straně domu je několik málo využívaných malých chatek, jinak klidné místo. Rybolov: známá řeka Näätämöjoki pro lov lososů do 40 km (bez silničního spojení, 8 km pěšky). V létě létá ze Sevettijärvi létající taxi (plovákový letoun). Povolení k rybolovu a další informace viz destinace 1565 Näätämöjoki (www.eraluvat.fi). Cílová destinace 1564 Inari Wilderness zahrnuje rozsáhlé oblasti rybářských vod v blízkosti domu (www.eraluvat.fi). Destinace 1580 Inarijärvi (www.eraluvat.fi). Rybolov v jezerech je povolen za poplatek správě rybolovu. Lze použít jeden rybářský prut a jednu návnadu. Na tekoucích vodních plochách se však rybolov zakázán. Více informací naleznete na www.eraluvat.fi Lov: Domek se nachází poblíž státního revíru s drobnou zvěří Vätsäri (pouze tetřev hlušec). Viz destinace 1606 Vätsäri (www.eraluvat.fi). Destinace 1605 Näätämö nejblíže na druhé straně silnice Kaamanen-Sevetti (Poznámka: Ukončení sezóny, viz www.eraluvat.fi). Díky těmto rozsáhlým oblastem lovu jsou zde vynikající možnosti pro lov drobné zvěře. 25 km k jezeru Sevettijärvi. Sevettijärvi je na severu centrem skoltského sámského dědictví. Pravoslavný kostel, dům skoltského sámského dědictví a výstava řemesel (otevřeno v létě) 25 km. Näätämö a hraniční přechod do Norska 55 km. Obchody a prodej pohonných hmot k dispozici v Näätämö.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Danila


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022