Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Arctic light hut

až 2 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

250 km severně od Rovaniemi, poblíž cestovního centra Saariselkä, Kiilopää, Kakslauttanen a Národního parku Urho Kekkonen. Potok Sivakkaoja je ve vzdálenosti 60 m. Dřevěná chata s částečně prosklenou střechou (pro pozorování polární záře), postavena v roce 2018. Ideální cíl v zimním období pro pozorování polární záře a noční oblohy pohodlně z vnitřních prostorů. Prosklená střecha je na severní straně. V letním období je chata osvětlena letním nočním sluncem (bez závěsů). Dvě lůžka jsou pod prosklenou střechou, kuchyně, umývárna/WC a vestibul. Prosklená střecha je vyhřívaná, takže zůstává i během se měnícího počasí průhledná. Ložní prádlo/ručníky a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně pronájmu. Chata je vybavena tepelným vzdušným čerpadlem, které je možno v létě používat na chlazení. Bezdrátový internet (WiFi) je v chatě k dispozici. Televize není k dispozici. "Arctic Light Hut " je chata s vybavením, v klidné a krásné oblasti. Národní park Urho Kekkonen, Kiilopää a služby v cestovním centru Saariselkä jsou dobře dostupné. Vzdálenost k hranici Národního parku je po cestě 2 km (po silnici 3 km). Turistické centrum Tievatupa (v sezóně otevřené) 250 m, Wilderness hotel Muotka na druhé straně potoka Sivakkaoja 150 m (po silnici 1,5 km), Kiilopää 5,5 km, Saariselkä 14 km. Osvětlená sjezdovka, 100 m. Zastávka letištního autobusu, 1 km. Bezplatné parkování a elektrická zásuvka pro vytápění automobilů k dispozici.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Arctic light hut


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022