Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Arctic hut, laanila

až 2 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

255 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Saariselkä, v oblasti Laanila. Dřevěná chata s částečně prosklenou střechou (pro pozorování polární záře), postavena v roce 2016. Ideální cíl v zimním období pro pozorování polární záře a noční oblohy pohodlně z vnitřních prostorů. V letném období je chata osvětlena letním nočním sluncem. Dvoulůžko (šířka 140 cm) pod prosklenou střechou, kuchyně, sauna a umývárna/WC v chatě. Prosklená střecha je vyhřívaná, takže i během měnícího se počasí zůstává průhledná. Nejsou zde žádné závěsy, takže v létě je i přes noc v chatě denní světlo. V chatě je dalekohled pro pozorování nebeských těles. Vyhřívaná místnost na údržbu lyží je k dispozici, ke sdílení se čtyřmi chatami. Revontulikota je chata s veškerým vybavením. Nachází se poblíž lyžařských a běžeckých tras v Laanile. V blízkosti je také osvětlená lyžařská stezka. Během lyžařské sezóny jezdí přes Laanila lyžařský autobus. Horní chata v sousedství dalších čtyř chat. Sousední rekreační chaty 13250, 13448 a 13659 jsou poblíž. Chýše s grilem je ke sdílení s dalšími rekreačními chatami v této oblasti (6 chat). Ke dveřím chaty vede rampa pro invalidní vozík. Hotel Laanihovi 200 m, Savottakahvila 300 m. Vzdálenost ke službám turistického centra v Saariselkä je cca 3-4 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Arctic hut, laanila


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022