Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Aarre a

až 7 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

265 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Saariselkä, v oblasti Laanipalo. Apartmán ze dřeva, v dvojdomku, postaven v roce 2013. Obytná kuchyně s pohovkou, 3 ložnice - každá se 2 lůžky, sauna, umývárna/WC, samostatné WC, krytá otevřená veranda a komora. Vysoká dětská židlička a dětská postýlka, také kočárek jsou k dispozici, na vyžádání předem u správce, bez poplatku. Bezdrátové internetové připojení (Wi-Fi, 4G). Aarre A je prostorný a útulný apartmán v dvojdomku, v klidné oblasti Laanipalo. Osvětlená lyžařská stopa a fitness-stezka jsou ve vzdálenosti 300 m. Laanihovi 1.4 km, služby turistického centra Saariselkä 2.5 km. Během zimního období může správce zařídit také další služby, jako jsou safari na sněžném skútru a rybářské výlety. Možnost nabíjení elektromobilu (třífázová elektrická zásuvka). Závěrečný úklid a ložní prádlo jsou vždy zahrnuty v cenách. Sousední byt: 13279.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Aarre a


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022