Rekreační dům Villa vuosku

až 6 osob/y
jeden pokoj
jedna ložnice
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Veřejná doprava: 200 m
 • Jezero: 100 m
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Gril
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký
 • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

365 km severozápadně od Rovaniemi, 125 km severně od Muonio, na soutoku řek Könkämäeno a Vuoskujoki, na protějším břehu Švédska. Řeka Könkämäeno 200 m, řeja Vuoskujoki 100 m, přírodní koryto řeky, vlastní říční loď ze skleněných vláken. Srubová rekreační chata, postavena v roce 2014, obytná kuchyně, výklenek s dvoulůžkem (výklenek je prostorný a bez závěsu), podkroví se 4 lůžkovými matracemi, sauna s slektrickými kamny, umývárna, samostatná toaleta, částečně krytá terasa a úložný prostor. Cihlový gril. Dřevem vyhřívaná vířivka, integrovaná do terasy (k dispozici pouze za příplatek, v tomto období 1.5 - 31.10). Poznámka! Srubová rekreační chata není vhodná pro osoby alergické na zvířata, i když jsou v této chatě zvířata zakázána. Könkämäeno je řeka se spoustou ryb, mezi druhy ryb patří i losos. U koryta řeky jsou také pstruzi a lipani. Povolení k rybolovu, viz. položka 2502 Tornionjoki - Muonionjoki - Könkämäeno (www.eraluvat.fi). Rybolov je povolený s licencí 1515 Enontekiö Wilderness License (www.eraluvat.fi). Rozsáhlé oblasti lovu na útesech začínají přímo na hranici pozemku s chatou (viz. položka 1613 Käsivarsi, www.eraluvat.fi). Tato oblast nabízí také dobré oblasti na sběr morušek. Trasa Victoria (trasa pro sněžné skútry) vede 50 m od rekreační chaty a tím je chata vhodná také pro řidiče sněžných skútrů. Letní kavárna Ropin Pirtti 16 km. Hrad Sturmbock-Stellung a výstava v muzeu 18 km. Karesuvanto a hraniční přechod do Švédska 36 km, Hetta 60 km, Kilpisjärvi a hraniční přechod do Norska 75 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Enontekiö

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Enontekiö

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 36192 CZK

např. 1. 6. 2024 - 8. 6. 2024

až pro 6 osob / mohou být dodatečné poplatky