Rekreační dům Tieva

toprated
5.0 / 5 ( 2 hodnocení )
až 6 osob/y
3 pokoje/pokojů
2 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
  • Sjezdovka / lanovka: 30 km
Vybavení
  • Domácí zvíře povoleno
  • Myčka
  • Pračka
  • TV
  • Gril
  • Loď
  • Sauna
  • Parkovací místo
  • Nekuřácký

Popis

Interiér

280 km severně od Rovaniemi, 30 km východně od Hetta (centrum obce Enontekiö), poblíž obce Peltovuoma. Žádná pláž, vzdálenost k jezeru Peltojärvi 2.3 km, veslice k dispozici na jezeře Peltojärvi, pěší vzdálenost od auta cca 300 m. Obdělávaná pole před domem. Dřevěný dům, postavený v roce 1974, zrenovaný v roce 2019. Obývací pokoj se 2 pohovkami, kuchyně, 2 ložnice se 2 lůžky, sauna, umývárna/WC, technická místnost, samostatné WC a krytá veranda. Poplatek za domácí zvíře/dovolenou. Pokud máte s sebou domácího mazlíka, tak si prosím zarezervujte doplňkovou službu „Poplatek za domácí zvíře“. Tieva je dům s vybavením, který se hodí dobře jako základna pro výlety a lov divočině. Národní park Ylläs-Pallastunturi je snadno dosažitelný, nejbližší část Národního parku je v Ketomella, ve vzdálenosti 17 km od chaty. Z Ketomelly vedou turistické trasy do Národního parku. Návštěvnické centrum Národního parku Ylläs-Pallastunturi se nachází v Pallastunturi, ve vzdálenosti 58 km. Také lyžařské středisko Pallastunturi je ve stejné vzdálenosti. Chráněná rašeliště Saaravuoma-Kuoskisenvuoma 6 km, spojení s oblastí divočiny Pöyrisjärvi. Služby ve městě Hetta (centrum obce Enontekiö) 30 km. Hetta Hiihtomaa, síť lyžařských stop a vleků. Hraniční přechod do Norska 65 km a do Švédska 60 km. Lovecká oblast a možnosti rybolovu poblíž v okolí. Státní oblasti na lov drobné zvěře (pouze tetřev) se nacházejí poblíž obce, viz. destinace 1616 Nunnanen (www.eraluvat.fi). Rybaření: viz. destinace 1556 Ounasjoki-Käkkälöjoki-Pöyrisjoki (www.eraluvat.fi). Rybaření v jezerech je obvykle povoleno za poplatek správě rybolovu. Lze použít jeden rybářský prut. Více informací na www.eraluvat.fi. Koncem léta bude na poli probíhat sklizeň sena, což může dočasně způsobit nepříjemnosti.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Enontekiö

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Enontekiö

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 18083 CZK

např. 25. 5. 2024 - 1. 6. 2024

až pro 6 osob / mohou být dodatečné poplatky