Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Saivontupa

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

250 km severně od Rovaniemi, jezero Saivojärvi (délka 1 km, šířka 200 m), břeh ke sdílení s další chatou majitele, mělké a měkké bahnité dno, molo, břeh nevhodný pro děti, vlastní loď. Budova z kulatiny, postavena v roce 1991, renovace a rozšíření v roce 2012. Obytná kuchyně, 2 ložnice - obě se 2 lůžky. V horním patře (bez dveří) 2 lůžka, sauna (vytápění elektrické a dřevem), umývárna, otevřená veranda. Na břehu vigvam s grilem, ke sdílení s další chatou. Kompletně zrekonsturovaná rekreační chata v PALLASTUNTURI, s pahorky a Národním parkem na protějším břehu jezera vzdáleného 300 metrů! Síť lyžařských stop Pallas and Raattaman Reitit -ski trail) ve vzdálenosti 300 m. Nádherný výhled na pahorky přímo z chaty. Cesta ke břeh jezera je 100 metrů dlouhá a vede přes silnici a okolo chaty majitele. Lyžařské středisko PALLASTUNTURI 40 km, Tunturihotelli Vuontispirtti (hotel) 3 km, obec Raattama 13 km. Sousední chata má číslo 9869.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Enontekiö


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Saivontupa


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022