Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Riekkotupa

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. 310 km severně od Rovaniemi, poblíž centra obce Enontekiö (Hetta), není na pláži, výhled na lyžařské středisko Hetta Hiihtomaa (Jyppyrä). Hoblovaný srub, vnitřní stěny jsou obložené kulatinou, postaven v roce 1973, rozšířen v roce 1990. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně, ložnice s 1 lůžkem (šířka 120 cm), podkroví s 5 matracemi, strmé schody do podkroví, sauna, umývárna/WC, samostatná toaleta, krytá veranda a terasa. Samostatné úložiště. Poplatek za domácí zvířata, EUR22/zvíře. Riekkotupa se nachází na klidném místě, poblíž všech služeb v centru obce Enontekiö. Lyžařské areál Hetta Hiihtomaa je v dohledu, ve vzdálenosti 2.5 km po silnici. Osvětlená turistická a lyžařská stezka 600 m (podél spojovací stezky). Návštěvnické centrum "Fell-Lapland" 2.2 km. Národní park Pallas-Ylläs 5 km (v létě výlet lodí z Hetta možný). Hraniční přechod do Norska 40 km, Kautokeino 80 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Enontekiö


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Riekkotupa


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022