Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Haltinsaana

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

430 km severozápadně od Rovaniemi, v Kilpisjärvi, v oblasti Salmivaara. Ve vzdálenosti asi 100 m je břeh jezera Kilpisjärvi, který je ke sdílení, mezi chatou a břehem vede silnice/cesta. Místo na přistání člunu a přístav 150 m, přístřešek je ke sdílení. Veslice a přepravní přívěs jsou k dispozici. Přívěsný motor Honda (5 PS) je k pronájmu (další podrobnosti a pronájem u majitele). Rekreační srub, uvnitř obložený kulatinou, postavený v roce 2005. Obytná kuchyně, ložnice s dvoulůžkem, další ložnice se 120 cm širokým lůžkem. TV - Canal Digital. Žehlící prkno a žehlička k dispozici. V horním patře je prostor na spaní s palandou (spodní část je 120 cm široká) a 2 matrace, hala s pohovkou. Sauna, koupelna, samostatná toaleta a velká prosklená krytá terasa (9 m2). Vzduchové tepelné čerpadlo. Mraznička (150l) je ve skladu. Haltinsaana je útulná rekreační chata v pozoruhodné krajině Kilpisjärvi. Služby v Kilpisjärvi jsou v pěší vzdálenosti. Výhled z chaty/terasy je přímo na pohorky Saana a jezero Kilpisjärvi. Velké pahorky a oblast divočiny vytvářejí skvělé příležitosti pro různé přírodní aktivity. Středisko je jako stvořené pro dovolenou a je také vynikající základnou pro pěší turistiku a lovce. Poblíž jsou také lyžařské stezky Kilpisjärvi a trasa pro sněžné skútry. Běžkařská stopa Kalottireitti 1.2 km, osvětlená lyžařská stopa 500 m. Kratší stezky pro jednodenní výlety jsou v okolí. Návštěvnické centrum Kilpisjärvi 1.2 km, stezka po pahorcích Saana 5 km, přírodní rezervace Malla 7 km, Mohyla tří zemí 15 km. Norsko 15 km. Enontekiö týden rybaření na ledě a lední rybářská soutěž „Pouze dvě ryby“ se konají začátkem května. Oblast na lov malé zvěře: 1613 Käsivarsi. Oblast na rybolov: 1551 Enontekiö wilderness (www.eraluvat.fi).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Enontekiö


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Haltinsaana


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022