Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Antin mökki

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

255 km severně od Rovaniemi, v Raattama, v oblasti Pallastunturi, jezero Vuontisjärvi 300 m, loď není k dispozici. Rekreační chata z kulatiny, postavena v roce 2008, obývací pokoj, kuchyně. Přízemí: ložnice se 2 lůžky. V horním patře: 2 ložnice - obě se 2 lůžky, podkroví na spaní s rozkládací pohovkou/dvoulůžkem, sauna (elektrická kamna - renovace 2015), umývárna (2 sprchy), WC, otevřená veranda, balkon. 2 televizory. Maximálně 3 domácí zvířata povolena. Nádherný rekreační srub, uprostřed horské krajiny Národního parku Pallas-Ylläntunturi (hranice 500 m) v Raattama. Služby jsou poblíž v okolí: Tunturihotelli Vuontisjärvi 300 m, sobí farma 6 km - tam je možno si půjčit kánoe a pochutnat si na jídle. Řeka Ounasjoki 3 km, obec Raattama 8 km se službami jako např. obchod, plně licencovaná restaurace a koňská stáj. Síť lyžařských stezek Pallas-Ylläs sahá i do této oblasti. Sjezdovky Pallastutunturi 33 km, návštěvnické centrum Národního parku 33 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Enontekiö


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Antin mökki


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022