Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Helsinki rooftop

až 3 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Penthouse v jedné z nejlepších lokalit Helsinek. Rekreační objekt je vhodný pro vícedenní pobyty. V kuchyni si můžete připravit vlastní jídlo a v okolí je také mnoho restaurací. Příjezd autem je snadný, protože apartmán má vlastní parkovací stání v podzemní garáži. Penthouse, ve vícepodlažní budově, v oblasti Alppila, postavený v roce 2020. Vícepodlažní budova byla postavena v roce 1966, ale nejvyšší patro v roce 2020. Obývací pokoj, obytná kuchyně, ložnice s dvoulůžkem, rozkládací pohovka pro 1 osobu (120x180 cm) v obývacím pokoji, koupelna/WC, vzduchové tepelné čerpadlo pro chlazení, apartmán s velkou terasou podél celého apartmánu, s výhledem na město, prostorná venkovní pohovka, vybavení na posezení při jídle a plynový gril. Parkování pro jedno auto, ve vlastní parkovací hale domu. Výtah jede do druhého nejvyššího patra, odkud vedou schody do desátého (nejvyššího) patra. Ložní prádlo pro tři osoby a závěrečný úklid jsou zahrnuty v celkové ceně rezervace. Pro bydlení v apartmánu platí obecná pravidla, včetně ticha/klidu, od 22:00 hodin. PŘI VSTUPU DO APARTMÁNU VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ: Výtah Vás vyveze do druhého nejvyššího patra (toto je nejvyšší patro, kam se lze výtahem dostat). Z tohoto patra vystoupíte o další patro po schodech. Elegantně zařízený městský apartmán, v centru Helsinek. Ze střešní terasy apartmánu je pěkný výhled na střechy města. Zábavný park Linnanmäki 800 m, náměstí Hakaniemi 1,2 km, stadion Olympia 1,8 km, kluziště v Helsinkách 2 km, Nákupní středisko Tripla 2,2 km, nádraží Pasila 1,7 km, Nákupní středisko Redi 2,2 km, hlavní nádraží Helsinky 3,3 km, aréna Hartwall 2,5 km, Helsinské náměstí 2,6 km, Přírodovědné muzeum 2,9 km, Zoo Korkeasaari 3 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Jižní Finsko, Helsinki


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Helsinki rooftop


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022