Třídit podle

★★★★★  Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou.

★★★★  Zařízení nejvyšší kvality – vybavení objektu je velmi pěkné, Vysoké kvality a velmi často s řadou luxusních prvků.

★★★  Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky.

★★  Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně.

★  Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, které vzniklo časem, se toleruje.

Číslo objektu: HR4190.145.1
33%

Rekreační dům Mihovilka ★★★

Chorvatsko » Dalmácie - sever » Sv. Filip i Jakov

12 Osoby / 9 Pokojů / 6 Ložnic

Velmi dobré 2 hodnocení
Generalnie dom spełnił nasze oczekiwania, chociaż brakuje takiego "dopieszczenia" i zadbania o szczegóły (np. blokujące się drzwi do jednej z kabin prysznicowych", mało kostek do zmywarki). Bliżej mu jednak do 2-óch gwiazdek, niż do 3-ech. Bardzo mili właściciele. mooi vakantiehuis in een mooie streek. Alle voorzieniningen aanwezig voor een mooie vakantie. Op wandelafstand van het strand & de dorpsfaciliteiten.
od od CZK 41 200,00 sleva 33% CZK 27 604,00 25.3.2017 na 7 nocí za objekt Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Zákazníci ohodnotili naše ubytování v Chorvatsko 4.2 z 5 bodů. Založeno na 1060 individuálních hodnoceních.