Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Gabriela

až 12 osob/y

9 pokoje/pokojů

6 ložnic/e

3 koupelny / koupelenPopis

Interiér

9-pokojový dům 210 m2 na 3 podlažích, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mraznička). Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou (160 cm, v délce 200 cm), TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Ve 2. patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna zkosený, výška stropu 130 - 270 cm se střešním oknem s TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžkem (90 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj, výška stropu 130 - 200 cm se střešním oknem s 1x lůžkem (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC, oddělené WC. Balkon 2 m2, terasa 12 m2, terasa 7 m2, krytá. Zahradní nábytek, lehátka. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). Objekt se skládá ze 3 apartmánů, pronajímaných jako jeden celek.

Dům/Rezidence

Třígenerační dům "Gabriela", 3-podlažní. Klidná, slunná, vyvýšená poloha, 200 m od moře, 200 m od pláže. K dispozici pouze pro Vás: bazén, hranatý tvar (9 x 3 m velký, 29 m2, 150 cm hluboký, 01.05.-01.10.), s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 5 km, restaurace 250 m, oblázková pláž 500 m, skalnatá pláž 200 m. Obchod 850 m (15.06.-15.09.).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - střed, Šolta, Šolta/Nečujam


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Gabriela


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021