Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Gottwald (SRD305)

až 8 osob/y

6 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

2 koupelny / koupelenPopis

Interiér

"Gottwald (SRD305)", 6-pokojový apartmán 100 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou, kuchyňským koutem, TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Průchozí pokoj s 1x lůžkem. 1x malý pokoj s 1x francouzským lůžkem. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou, TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Průchozí pokoj s 1x lůžkem. 1x malý pokoj s 1x francouzským lůžkem. Otevřená kuchyně (2-plotýnkový plynový vařič, elektrický kávovar). 2x koupelna se sprchou a WC. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Tento apartmán se skládá ze 2 apartmánu v přízemí, které je možno si jako jednu jednotku pronajmout. Oba apartmány jsou s obývacím pokojem/jídelnou, otevřenou kuchyní a 2 ložnicemi. Každý apartmán s vnějším a samostatným vchodem.

Dům/Rezidence

Dvougenerační dům "Gottwald". 200 m od centra Rovanjska, 12 km od centra Starigrad, 35 km od centra Zadar, ve svahu, 80 m od moře, 80 m od pláže. Společné: pozemek 700 m2 (oplocený), rostlinami a stromy, louka. Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo na pozemku. Obchod 200 m, supermarket 12 km, restaurace 400 m, skalnatá pláž 80 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - sever, Starigrad-Paklenica


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Gottwald (SRD305)


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021