Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Jelemek

až 9 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

2 koupelny / koupelenPopis

Interiér

"Jelemek", 5-pokojový dům 125 m2. Obývací pokoj s 1x pohovkou a TV se satelitním vysíláním. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba) s jídelním koutem. Koupelna s vanou a WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžkem a 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem s 1x dvoulůžkem a TV se satelitním vysíláním. 1x pokoj s 2x lůžkem. Koupelna s vanou, oddělené WC. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). 2 psi povoleni. Objekt je rozdělen do dvou domů a přístavku na dvoře, kde se nachází druhá kuchyň s jídelnou a posezením, WC, stolním tenisem a šipkami.

Dům/Rezidence

Jelemek/Nebahovy 6 km od Prachatice: Dům je součástí komplexu více budov. Útulný dům, ideální pro pobyt s dětmi. 2-podlažní, postavený v roce 1940, renovovaný v roce 2000, obklopen stromy a loukami. 2 domy v rezidenci. Objekt sestává z hlavní budovy a depandance. Klidná, slunná poloha, přímo u lesa, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 300 m2. Basketbal, volejbal, pergola, zahradní nábytek, grilovací domek, dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V rekreačním zařízení: stolní fotbal, trampolína, ústřední topení, pračka. Příjezd k pozemku (100 m přírodní cesta). Parkovací místo (5 x) na pozemku. Obchod 6 km, potraviny 2 km, restaurace 6 km, koupaliště 6 km, krytý bazén 6 km. Jízdárna 300 m, od domu vedou turistické trasy 10 m. Zajímavosti v okolí: Helfenburk 25 km, Český Krumlov, Boubínský prales 35 km, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou 40 km, Národní park Šumava, 40 km. Lyžařská střediska: Libín 12 km, Zadov 40 km. Majitel obývá druhou oddělenou část dvojdomu. Pro milovníky piva majitel může zajistit soudek piva za poplatek (tento požadavek je nutné nahlásit včas před příjezdem). Na sousední usedlosti je možno domluvit vyjížďku na koni.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

770 m n.m. >>Malá vesnice s 580 obyvateli, 5 km od Prachatice, 23 km od Vodňany, 40 km od České Budějovice, Písek. Osada v předhůří Šumavy, část obce Nebahovy. Za návštěvu stojí Prachatice, půvabné městečko, původem skladiště soli (1010), která se dopravovala z Passau po tzv. Zlaté cestě do Čech, typický příklad renesanční architektury v Čechách, Libin (1096 m), 5 km jižně od Prachatic, známá hora s rozhlednou, Husinec, 5 km severně od Prachatic, rodiště Mistra Jana Husa, zámek Kratochvíle, 13 km, Zvíkov 75 km, zámek Orlík 85 km. Hranice s BDR 45 km.

Léto

Koupání: krytý bazén v Prachaticícch, rybník 10 km, přehrada Lipno 40 km. Tenis v Prachaticích. Golf na Lipně. Vhodné terény pro cyklistiku a turistiku. Boubínský prales 24 km.

Zima

Běžkařské terény. Sjezdové lyžování na Churánově 40 km.


Umístění

Česká republika, Šumava, Jelemek


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Jelemek


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022